Ev / Hgs Bakiye Yükleme / Kredi Kartıyla Hgs Cezası Ödeme

Kredi Kartıyla Hgs Cezası Ödeme

Hızlı geçiş sistemi uygulaması köprü ve ücretli yollarda sürücülere kolay ve konforlu geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu sistem yardımıyla köprü ve otoyollardaki araç trafiği tıkanmaları önemli ölçüde azalmıştır. Hgs sisteminde hgs karta yüklenen bakiye her geçişte kullanıla güzergaha göre otomatikman bakiyeden düşülmektedir.Fakat son zamanlarda Hgs ceza sorgulamalarında kullanıcılar beklemedikleri ceza sürprizleri yaşamaya başladılar.Kartta bakiye kalmaması halinde sistem trafiği sıkıntıya sokmamak için geçişe izin vermekte fakat plakaya hgs cezası kesilmesini devreye sokmaktadır.Bu cezaları artık birçok bankanın başlattığı kredi kartıyla hgs cezası ödeme uygulamasıyla ödeyebilirsiniz.

Eğer hgs kartınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve ücretli gişelerden geçiş yaparsanız plakanızın kayıtlı olduğu adrese 15 gün içinde posta yoluyla hgs geçiş ihlali cezası gönderilmektedir. Kaçak geçiş işlemi yapılan bu cezaları hgs bakiye yükleme uygulamasına sahip olan ve anlaşması olan bankaların kredi kartlarıyla ödeyebilirsiniz.

Eğer plakanıza kesilmişhgs geçiş ihlali cezası bulunuyorsa ve ödemeyi kolay bir şekilde kredi kartınızla ödemek isterseniz çalıştığınız Bankanın internet şubesi ya da telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla hgs cezasını ödeme uygulamasına sahip olan bankalar; Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Halk Bankası, Denizbank, vakıf bank gibi bankalar bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Ödemeyi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler ise ilk önce trafik sorgulama menüsünden plaka numaranız ile giriş yaparak hgs cezası ödeme işlemini seçmektir. Daha sonra ise kredi kartı numaranızla araç plakanıza ait hgs geçiş ihlali cezasını ödeyebilirsiniz.

hakkında Hgs Bakiye Yükleme

Ayrıca Kontrol Et

HGS Bakiye Yükleme

HGS Yükleme Kilit noktalardaki geçişleri elde eden köprülerde, otoyollar vb. Yerlerde eskiden uygulanan sistem gişeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziraat bank kart borcu öğren ziraat bankası borç ödeme ziraat bankası borç sorgulama

ziraat bankası borç sorgulama