Ev / Hgs Bakiye Yükleme / Hızlı Geçiş Sistemine Yükleme Yapmak

Hızlı Geçiş Sistemine Yükleme Yapmak

Hızlı Geçiş Sistemine Yükleme Yapmak

HGS yüklemesi yapmak, ürününüze bakiye yüklemek sizi sürpriz cezalardan koruyacaktır. Kafi bakiyenizin bulunmaması durumunda gişelerden geçiş yapmanız halinde geçiş ihlali yapmış sayılırsınız ve ceza ödemeniz gerekir. Geçiş tutarı borcunuzun 11 katı kadar cezayla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız her daim hesabınızda kafi bakiyeyi bulundurmanız gerekiyor.   

Süratli geçiş sistemine yükleme yapma işlemi oldukça kolaydır. HGS yükleme mevzusunda PTT ve Karayolları genel müdürlükleri vatandaşın güçlük çekmemesi adına tüm adımları atmıştır. Çok çok fazla seçenekle ödeme alternatifi olan bu süratli geçiş sistemini kullanmamak için hiçbir sebebiniz bulunmuyor. Üstelik haiz olurken alacağınız etiket tutarları OGS aygıt bedelinden oldukça daha düşük…

HGS bakiye yükleme işlemlerinizi PTT logosunu gördüğünüz her yerden yapabilirsiniz. Evet, her yerden yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. PTT merkez ve şubeleri, PTTMatik’ler, epttavm.com web sitesi, karayolları giriş çıkışlarındaki ödeme noktaları, anlaşmalı benzin istasyonları, anlaşmalı bankaların merkezleri tüm şubelerinden kolaylıkla HGS yükleme yapabilirsiniz.

Isterseniz hesabınızda belirli bir tutara düşen bakiyenize otomatik ödeme talimatı vererek kredi kartınızdan da ödeme yapabilirsiniz. Böylece gişelerden geçerken düşen bakiyenizle beraber sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan yüklemeniz gerçekleşebilir.

HGS sahibi olduktan sonrasında tertipli olarak bakiyenizi sorgulatarak geçişlerinizi denetim altında tutabilirsiniz. hgsbakiyeyukle.org adresinden kolaylıkla HGS bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Herhangi bir ceza borcunuz olup olmadığını, geçiş ihlali yapmış olup yapmadığınızı ve HGS hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu siteden öğrenebilirsiniz..

hakkında Hgs Bakiye Yükleme

Ayrıca Kontrol Et

HGS Bakiye Yükleme

HGS Yükleme Kilit noktalardaki geçişleri elde eden köprülerde, otoyollar vb. Yerlerde eskiden uygulanan sistem gişeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziraat bank kart borcu öğren ziraat bankası borç ödeme ziraat bankası borç sorgulama

ziraat bankası borç sorgulama