Ev / Hgs Bakiye Yükleme / HGS Ceza İtirazı Nasıl Yapılır?

HGS Ceza İtirazı Nasıl Yapılır?

HGS geçiş ve ihlal verilerine ilişkin bütün iptal, düzeltme,inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yerine getirilmekte olup, HGS geçişlerinizle alakalı taleplerinizi hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine ve 444 11 17 KGM HGS Çağrı Merkezine İletebilirsiniz.
HGS ile alakalı ayrıntılı bilgilendirmelere ve HGS geçiş ihlal cezalarına ait konulara, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adlı internet web sayfasından ulaşılabilmektedir.
Giriş yaptığınız istasyona aitverilerin yanlış tespit edildiğini düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıyatıklayarak oto yol giriş plazası düzeltme formunu doldurarak hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine mail atabilir ya da en yakın PTT merkezlerinden birine gelerek teslim edebilirsiniz.
HGS geçiş ve ihlal bilgilerine ait tüm düzeltme,inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olup,
HIZLI GEÇİŞ ŞERİTLERİ BULUNAN GİŞELER
Hızlı Geçiş Şeritleri gişe alanlarında gişe üzerinde yer alan bilgi panosunda ışıklı HGS yazılı ve saçak trafik ışığı yeşil yanan gişelerden geçiş yapılabilmektedir. OGS ‘ler halen tam olarak yürürlükten kalkmadığı için hgs kullanan sürücüler ogs şeridinden geçiş yapmamalıdırlar.
Daha Ekonomik ve uzun ömürlü olan, çalışma enerjisini ise radyo frekans teknolojisinden yararlanılarak alan, pilsiz HGS kart ve etiketleri kopyalanamaz yapı ve özelliği ile Türkiye’nin en yaygın ağı olan PTT işyerlerinde ve anlaşmalı Bankalarda sürücülere sunulmaktadır.
HGS’lerİnternet üzerinden PTT müşterileri için yalnızca www.epttavm.com adresinden yükleme işlemi yapılmaktadır.Başka bir siteden yükleme işlemi yapılamamaktadır

hakkında Hgs Bakiye Yükleme

Ayrıca Kontrol Et

HGS Bakiye Yüklemesi

HGS Bakiye Yüklemesi HGS Bakiye Yüklemesi Ücretli otoyollarda trafik sıkışıklığını bir nebze olsun azaltan HGS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziraat bank kart borcu öğren ziraat bankası borç ödeme ziraat bankası borç sorgulama

ziraat bankası borç sorgulama